Komplexní lázeňská péče "Premium" s polopenzí / plnou penzí


Rádi byste využili plný servis a strávili příjemné dny v Karlových Varech? Potom „Komplexní lázeňská péče Premium“ je tou pravou volbou pro Vás. Na výběr máme z několika možných variant Komplexní lázeňské péče "Premium". Vyberte si tu, která Vám bude vyhovovat nejvíce.

Péče o pohybový aparát - NOVINKA


Unikátní léčebný program, složený na základě dlouholetých zkušeností a práce našeho kvalifikovaného týmu zdravotníků a fyzioterapeutů! Individuální program od 5 nocí je zaměřen na pohybový aparát. Díky vstupní lékařské prohlídce zacílíme léčbu efektivně, abychom Vás zbavili nejenom akutních problémů, ale i naučili správné pohybové návyky!

Lázeňská péče Classic


Zvolte si Lázeňskou péči „Classic“ a dopřejte si každý den dvě procedury. Mimo procedur, ubytování, polopenze, podstoupíte i vstupní vyšetření a konzultaci s lékařem případně i nutričním terapeutem. Dále se můžete těšit na bazén, vířivku a saunu. Zní to báječně, viďte?

RLP | Respirační lázeňská péče


Znovu se nadechněte! Tato unikátní kúra byla vyvinuta na základě našich dlouholetých zkušeností v oboru lázeňství a fyzioterapie. Náš kvalifikovaný lékařský personál vám díky speciální technice pomůže uvolnit vaše dýchací svalstvo a naučí vás správnou techniku dechu. Vhodnými lázeňskými procedurami podpoříme vaši přirozenou imunitu a zbavíme vás pocitu únavy. ​

TRADIČNÍ KARLOVARSKÁ LÉČBA - léčba, která pomáhá

Spa Resort Sanssouci poskytuje komplexní lázeňské služby. Pomocí přírodních zdrojů používaných při tradiční karlovarské terapii pomáhá nejen při léčbě nemocí, ale zároveň hraje důležitou roli při prevenci civilizačních chorob. Zakládáme si na využívání jedinečných přírodních léčivých zdrojů a na vysoce kvalifikovaném personálu. Co tedy léčíme?

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

21Březen
22Březen
2
0