SPA RESORT SANSSOUCI

Hotelové sety

Začněte svůj pobyt v Spa Resortu Sanssouci stylově. Objednejte sobě a svému doprovodu některý z našich hotelových setů. Po náročné cestě si tak můžete v soukromí svého pokoje vychutnat skleničku skvělého sektu nebo šampaňského a čerstvé ovoce. Potěšte svou partnerku květinou, luxusním kosmetickým balíčkem nebo dokonce narozeninovým dortem. Hotelové sety si můžete objednat telefonicky nebo on-line před svým příjezdem spolu s ubytováním, nebo kdykoliv během svého pobytu na Concierge.

WELCOME SET BRONZE

Chcete-li svůj příjezd do Spa Resortu Sanssouci oslavit stylově, nechte si od nás připravit na pokoj vychlazený sekt a my vám k němu přidáme ještě malé občerstvení v podobě ovocné mísy. Stačí si jen při online rezervaci vybrat WELCOME SET Bronze.

Obsahuje
Bohemia Sekt Brut (0,75 l), Ovocná místa
Cena
490 Kč

WELCOME SET SILVER

Ovocná mísa, květiny a sekt Bohemia Prestige - takové přivítání vás čeká na pokoji v případě, objednáte-li si u nás uvítací balíček SILVER.

Obsahuje
Bohemia Sekt Prestige (0,75 l), Ovocná místa, Květiny
Cena
950 Kč

WELCOME SET GOLD

Objednejte si pro sebe a svůj doprovod luxusní uvítací balíček GOLD. Hned po svém příjezdu si tak budete moci vychutnat vychlazené šampaňské MOËT s jahodami, čerstvé ovoce a výborné cukrovinky. Nechybí ani aranžmá živých květin.

Obsahuje
Champagne Moet (0,75 l) s jahodami (10 ks), Ovocná místa, Domácí cukrovinky, Květiny
Cena
2200 Kč

BIRTHDAY SET

Přijíždíte do Spa Resortu Sanssouci v době svých narozenin nebo v době narozenin někoho z vašeho doprovodu? Nechte si na pokoj připravit speciální narozeninové uvítání v podobě lahve sektu, dortu a květin.

Obsahuje
Bohemia Sekt Brut (0,75 l), Dort, Květiny
Cena
1250 Kč

SPA & RELAX SET

Obdarujte své blízké nebo si odvezte domů památku na svůj lázeňský nebo wellness pobyt v podobě balíčku Spa & Relax. Dopřejte si kvalitní kosmetiku, luxusní lázeňský pohárek Kala Argenta a župan s logem Spa Resortu Sanssouci.

Obsahuje
Župan s logem hotelu, kosmetický set, lázeňský pohárek Kala Argenta
Cena
2 450 Kč