Dětský klub

Cestujete s rodinou? Přijeďte do Spa Resortu Sanssouci.

Hledáte hotel, kde naleznete vyžití nejen pro sebe, ale i pro vaše ratolesti? Spa Resort Sanssouci je pro vás tou ideální volbou. Pro ty nejmenší ale i pro ty větší jsme vybudovali dvě nové venkovní dětské hřiště a 9 jamkový minigolf, který zabaví jak děti, tak i dospělé. Za špatného počasí vám nabídneme dětský koutek se zázemím, pro děti ve věku 1-10 let. V našem koutku naleznete pro Vaše děti spoustu zábavy a hraček. Pro starší je pak k dispozici herna vybavená Playstationem či stolním fotbalem.

Dětský koutek - moderně vybavená herna pro ty nejmenší.

Vládne venku nepříznivé počasí? Využijte naší herničky pro ty nejmenší. Trávit čas tam můžete s nimi zdarma vy anebo Vám zařídíme hlídání dětí. Objednáte-li si hlídání dětí, dostane se jim kvalifikované péče. Cena závisí na rozsahu služby.

Dětská herna i pro ty větší

Vaše ratolesti si mohou zkrátit dlouhou chvíli hraním společenských her, sledováním televize, nebo filmů a pohádek na DVD. K dispozici je i stolní fotbal.

Venkovní hřiště s minigolfem a petanquovým hřištěm

Pro naše nejmenší a i pro ty starší jsme vybudovali dvě nové venkovní dětské hřiště a 9 jamkový minigolf, který zabaví jak děti tak i dospělé. Zahrát si i můžete petanque.

Procedury pro děti

Rádi byste i svým dětem dopřáli wellnessové procedury? Není problém....

Již neváhejte a přijeďte do Spa Resortu Sanssouci.

Na děti jsme plně připravení. Od rodinných pokojů, které jsou vybavením na vyžádání přizpůsobené dětem (dětské postýlky, redukce na toaletu, stupínky k umyvadlu), přes restauraci, která nabízí buffetové dětské menu, venkovní a vnitřní dětské hřiště až po wellness. Nechte sebe i své děti plně hýčkat!

20Září
21Září
2
0