Pokoje

Perfektní
v každém detailu

Spa Resort Sanssouci je rozdělen do 2 hlavních hotelových budov Blue House a Green House. Všechny pokoje jsou nově zrekonstruované, moderně zařízené a nekuřácké. Můžete si vybrat ubytování v několika kategoriích.

Jednolůžkový pokoj

ODPOČINEK PRO JEDNOHO

Minimální velikost pokoje
17 m2
Pro
1 hosta

Nově zrekonstruované jednolůžkové pokoje ve Spa Resortu Sanssouci Karlovy Vary nabízí hostům čtyřhvězdičkový komfort za přijatelnou cenu. Pokoj je moderně zařízen a vybaven telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. 

Dvoulůžkový pokoj

ODPOČINEK PRO DVA

Minimální velikost pokoje
19 m2
Pro
2 hosty

Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje ve Spa Resortu Sanssouci Karlovy Vary nabízí hostům čtyřhvězdičkový komfort za přijatelnou cenu. Pokoj je moderně zařízen a vybaven telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. 

Třílůžkový pokoj

ODPOČINEK PRO TŘI

Minimální velikost pokoje
19 m2
Pro
3 hosty

Nově zrekonstruované třílůžkové pokoje ve Spa Resortu Sanssouci Karlovy Vary nabízí hostům čtyřhvězdičkový komfort za přijatelnou cenu. Pokoj je moderně zařízen a vybaven telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou. 

Rodinný pokoj

ODPOČINEK S RODINOU

Minimální velikost pokoje
39 m2
Pro
4 - 5 hostů

Cestuje vás více, či jste rodina s dětmi a chcete bydlet pohodlně? Pak je pro vás tou pravou volbou náš Rodinný pokoj, který je určený pro 4 až 5 osob (max. 4 osoby na pevném lůžku a 1 osoba na přistýlce). Jedná se o moderně zařízené pokoje vybavené telefonem, minibarem a bezpečnostní schránkou.

Pokoj Suite

POKOJ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV

Minimální velikost pokoje
42 m2
Pro
3 hosty

Nově zařízená apartmá Suite jsou u hostů velmi oblíbená. Nabízí vyšší standard ubytování – prostorné pokoje s oddělenou ložnicí od obývací části s možností přistýlky. U pokojů Suite si můžete při rezervaci vyžádat balkón.

Deluxe Suite

LUXUS, I PRO TY NEJNÁROČNĚJŠÍ

Minimální velikost pokoje
75 m2
Pro
4 hosty

Ještě více luxusu si můžete užít v Deluxe Suite – nově zařízených přepychových apartmá s balkónem. Pokoj je rozčleněn na obývací část a ložnici, s možností až 2 přistýlek. Vybavení Deluxe Suite zahrnuje kromě telefonu, bezpečnostní schránky a minibaru, také DVD přehrávač.

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

23Řijen
24Řijen
2
0