Lázně na zkoušku


Hledáte dokonalý způsob, jak spojit relaxační lázeňský pobyt s objevováním krás Karlovarského kraje?

Cena od 1 975,- Kč  za osobu a noc

1 léčebná procedura denně, pitná kúra
vstupní vyšetření u lékaře
bazén, vířivka, sauna

Komplexní lázeňská péče Premium


Rádi byste využili plný servis a strávili příjemné dny v Karlových Varech? Potom „Komplexní lázeňská péče Premium“ je tou pravou volbou pro Vás.

Cena od 2 290,- Kč  za osobu a noc

3 léčebné procedury denně, pitná kúra
vstupní a výstupní vyšetření u lékaře
bazén, vířivka, sauna

Péče o pohybový aparát


Unikátní léčebný program, složený na základě dlouholetých zkušeností a práce našeho kvalifikovaného týmu zdravotníků a fyzioterapeutů! Individuální program od 5 nocí je zaměřen na pohybový aparát. Díky vstupní lékařské prohlídce zacílíme léčbu efektivně, abychom Vás zbavili nejenom akutních problémů, ale i naučili správné pohybové návyky!

Lázeňská péče Classic


Zvolte si Lázeňskou péči „Classic“ a dopřejte si každý den dvě procedury. Mimo procedur, ubytování, polopenze, podstoupíte i vstupní vyšetření a konzultaci s lékařem případně i nutričním terapeutem. Dále se můžete těšit na bazén, vířivku a saunu. Zní to báječně, viďte?

TRADIČNÍ KARLOVARSKÁ LÉČBA - léčba, která pomáhá

Spa Resort Sanssouci poskytuje komplexní lázeňské služby. Pomocí přírodních zdrojů používaných při tradiční karlovarské terapii pomáhá nejen při léčbě nemocí, ale zároveň hraje důležitou roli při prevenci civilizačních chorob. Zakládáme si na využívání jedinečných přírodních léčivých zdrojů a na vysoce kvalifikovaném personálu. Co tedy léčíme?

Online rezervace

Rezervujte zde a ušetřete!

30Září
1Řijen
2
0