O resortu

Lázeňský komplex
v Karlových Varech

Karlovarský lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci byl slavnostně otevřen 15. dubna 2009. Vznikl těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Dle mezinárodních evropských standardů je hotel klasifikován jako Hotel ****

 

Historie hotelu

EXKURZE DO MINULOSTI SPA RESORTU SANSSOUCI

Nový lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci společnosti Imperial Karlovy Vary se narodil v roce 2009. Jeho příběh díky původním historickým objektům Sanssouci a Švýcarský dvůr však zasahuje hluboko do minulosti.

Proč rezervovat napřímo?

Check-in od 14:00 hod                       

Check-out do 11:00 hod

  • Záruka nejlepší ceny
  • Kreditní karta není požadována
  • Bezpečný nákup
  • Ochrana vašich osobních údajů
  • ZDARMA vstup do bazénu, vířivky a sauny
  • ZDARMA Wi-Fi internet
  • Termominerální pramen přímo v hotelu
  • Ošetřovatelská péče zdravotní sestrou (24 hod)

Okolí a volný čas

Poznejte krásy Karlových Varů a okolí

Získaná ocenění

Spa Resort Sanssouci získal v letech 2010, 2011 a 2012 ocenění "Czech Republic´s Leading Spa Resort.

Recenze

Úžasné ubytování!

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu Sanssouci za nádherně prožitý pobyt. Chválíme pana Ladislava a jeho směnu za příjemnou obsluhu a kuchaře za dobré jídlo.Určitě se k Vám moc rádi vrátíme. Paurová Eva a  Romana.

Skvělý pobyt!

Dobrý den. Chtěla jsem po návratu domů ihned zhodnotit týdenní pobyt ve vašem hotelu. Byla jsem příjemě překvapená kvalitou služeb. Prostředí hotelu- Nádhera a to jak v Zeleném tak i v Modrém domě. Ubytování perfektní, procedury skvělé,bazén a sauny také..mrzelo mě jen to,že u bazénu bylo málo lehátek. Restaurace - perfektní, všude excelentní čistota. Neuvěřitelně bílé ubrusy,nádherně prostřeno,dostatek místa.

Perfektní služby!

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří zajišťují perfektní služby hotelu a lázeňského komplexu. Ubytování luxusní, jídlo výborné chutné, ochotný a vstřícný personál. Po zdravotní stránce ochotné a hodné sestřičky, příjemné doktorky a ochotný personál na procedůrách. Byla jsem mile překvapena a nadšena. Pokud budu mít možnost určitě Váš hotel zase navštívím. Přijela jsem opravdu odpočinutá a plná energie.

Dokonalý Wellness víkend!

Perfektní služby, výborná a pestrá strava, úžasná ochota personálu, absolutně bez chybičky. Recepční pomáhala i nad své povinnosti - měla zájem o naše problémy, i když se jí netýkaly. I úsměvy personálu pomáhají léčit.

Super vikend

Dobry den, timto bychom chteli podekovat celemu personalu a zvlaste plavcici Martine za skvely a profesionalni pristup, stale s usmevem na tvari. Ubytovani, stravovani a bazen naprosto super. Prozili jsme uzasny vikend.Jarča a Lukáš.