O resortu

Lázeňský komplex
v Karlových Varech

Karlovarský lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci byl slavnostně otevřen 15. dubna 2009. Vznikl těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes.

Dle mezinárodních evropských standardů je hotel klasifikován jako Hotel ****

 

Historie hotelu

EXKURZE DO MINULOSTI SPA RESORTU SANSSOUCI

Nový lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci společnosti Imperial Karlovy Vary se narodil v roce 2009. Jeho příběh díky původním historickým objektům Sanssouci a Švýcarský dvůr však zasahuje hluboko do minulosti.

Proč rezervovat napřímo?

  • Záruka nejlepší ceny
  • Kreditní karta není požadována
  • Bezpečný nákup
  • Ochrana vašich osobních údajů
  • ZDARMA vstup do bazénu, vířivky a sauny
  • ZDARMA Wi-Fi internet
  • Termominerální pramen přímo v hotelu

Okolí a volný čas

Poznejte krásy Karlových Varů a okolí

Získaná ocenění

Spa Resort Sanssouci získal v letech 2010, 2011 a 2012 ocenění "Czech Republic´s Leading Spa Resort.

Recenze

Skvělý pobyt!

Dobrý den. Chtěla jsem po návratu domů ihned zhodnotit týdenní pobyt ve vašem hotelu. Byla jsem příjemě překvapená kvalitou služeb. Prostředí hotelu- Nádhera a to jak v Zeleném tak i v Modrém domě. Ubytování perfektní, procedury skvělé,bazén a sauny také..mrzelo mě jen to,že u bazénu bylo málo lehátek. Restaurace - perfektní, všude excelentní čistota. Neuvěřitelně bílé ubrusy,nádherně prostřeno,dostatek místa.

Perfektní služby!

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří zajišťují perfektní služby hotelu a lázeňského komplexu. Ubytování luxusní, jídlo výborné chutné, ochotný a vstřícný personál. Po zdravotní stránce ochotné a hodné sestřičky, příjemné doktorky a ochotný personál na procedůrách. Byla jsem mile překvapena a nadšena. Pokud budu mít možnost určitě Váš hotel zase navštívím. Přijela jsem opravdu odpočinutá a plná energie.

Úžasné ubytování!

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu Sanssouci za nádherně prožitý pobyt. Chválíme pana Ladislava a jeho směnu za příjemnou obsluhu a kuchaře za dobré jídlo.Určitě se k Vám moc rádi vrátíme. Paurová Eva a  Romana.

Dokonalý Wellness víkend!

Perfektní služby, výborná a pestrá strava, úžasná ochota personálu, absolutně bez chybičky. Recepční pomáhala i nad své povinnosti - měla zájem o naše problémy, i když se jí netýkaly. I úsměvy personálu pomáhají léčit.

Urlaub mit Wellness

"Es war ein sehr schöner Aufenthalt. Die Angestellten im gesamten Haus waren sehr freundlich. Das Buffet war reichhaltig und für jeden Geschmack ist was dabei. Ich muss mich wohl daran gewöhnen, dass das Geschirr sehr schnell abgeräumt wird. Die Anwendungen in angenehmer Atmosphäre waren sehr entspannend. Dankeschön für die Gestaltung eines angenehmen Aufenthaltes. Wir kommen gerne wieder."

Romantik pur

Wir haben tolle Wochenende im SPA RESORT SANSSOUCI verbracht. Essen toll, spabereich sauber und gut. alle Prozeduren waren super. Super freundliche Personal. Zimmer klein aber fein, sauber, freundlich und bequem