Doplňkové služby Spa Resortu Sanssouci

Maličkosti, které vám zpříjemní pobyt

Spa Resort Sanssouci spojuje vysokou kvalitu služeb v oblasti ubytování, gastronomie, lázeňství a kongresových služeb. Avšak krása a luxus tkví v detailech. Proto Spa Resort Sanssouci poskytuje i řadu dalších služeb, které vám zpříjemní pobyt.

 • Vlastní parkoviště s kapacitou až 60 míst

Venkovní parkoviště: 250 Kč / auto / noc, podzemní garáže: 300 Kč / auto / noc

 • Early Check-In, late Check-Out + úschovna zavazadel

Standardní dobu Check-In (14:00) a Check-Out (11:00) lze po domluvě na recepci změnit. Součástí této služby je i úschova zavazadel. Late Check-Out: na základě předchozí dohody příplatek 50 % ceny hotelového ubytování za 1 noc v dané kategorii pokoje.

 • Domácí zvířata- mazlíček na cestách

Nechcete nechat svého mazlíčka doma, zatímco si vy užíváte na dovolené? Vezměte si ho s sebou. Ubytování s domácími mazlíčky je možné po předchozí domluvě (za poplatek) při rezervaci pobytu. Vstup s Vaším domácím mazlíčkem není povolen do našich restaurací, kaváren a wellness prostorů.

 • Dětský koutek- moderně vybavená herna

Vaše ratolesti si mohou zkrátit dlouhou chvíli hraním společenských her, sledováním televize, nebo filmů a pohádek na DVD.

 • Bazénový komplex - příjemná relaxace

Kromě bazénu mohou hoteloví hosté zdarma využít také whirlpool, saunu, parní lázeň a Kneipův chodník. V bazénu se dále nachází atrakce jako vodní chrliče, vzduchové a masážní trysky.

 • Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Petra Clinic je přední klinikou estetické medicíny, která nabízí široké spektrum služeb pro zeštíhlení hlavně problémových partií, tvarování těla, omlazení pleti, redukci celulitidy a strií, léčbu neduhů pleti (akné, pigmentace apod.). Další informace najdete na stránkách www.petraclinic.cz.

 • Kadeřnictví

Vlasoví stylisté vytvoří účesy na vaše přání. Poradí v péči o vlasy a doporučí vhodné vlasové přípravky z řady luxusní kosmetiky L’Oreal.

 • Kosmetika

Profesionální salonní kosmetika značky Sothys Paris představuje kompletní péči o pleť a tělo. Základem ošetření jsou salonní obličejové i tělové kúry spojené s exkluzivní masáží Digi-Esthétique®. Další informace najdete na stránkách www.sothys.cz.

 • Manikúra

Perfektně upravené nehty jsou v dnešní době dobrou vizitkou nejen žen, ale i mužů. Místní manikérky se postarají o pěstěný vzhled vašich rukou za pomoci světově znám kosmetiky ORLY a OPI.

 • Pedikúra

Kvalitní pedikúra neznamená jen zlepšení vzhledu vašich chodidel, ale i jejich zdraví. Pedikérky ošetří puchýře, otlaky a další poranění způsobená obuví za pomoci kosmetiky značek ORLY a OPI.

 • Bellboy vždy po ruce

Při příjezdu a odjezdu vám pomůže se zavazadly a uvede vás na pokoj. Vyslechne vaše dotazy a přání, pomůže, poradí.

 • Sekretářské služby - univerzální kancelář

K těmto službám patří faxování, kopírování a tisk dokumentů. Přístup na internet je zajištěn na pokojích, ale také v „bussiness centru“.

 • Baby sitting - kvalifikované hlídaní

Objednáte-li si hlídání dětí, dostane se jim kvalifikované péče. Cena závisí na rozsahu služby.

 • Využití autobusové linky č. 2 (ZDARMA) - platí pouze pro léčebné pobyty

Lázeňští hosté ubytovaní ve Spa Resortu Sanssouci mohou zdarma využívat této linky k dopravě od Sanssouci směrem do lázeňské zóny až k Císařským lázním, nebo druhým směrem k obchodnímu centru Varyáda (tzn. hosté, kteří jsou v hotelu ubytovaní na léčbném pobytu. Hoteloví hosté a hosté na wellness pobytu si tuto jízdenku hradí extra)

 • Pronájem vozidel

Chcete-li cestovat na vlastní pěst, Concierge vám pomůže vyřídit pronájem vozu.

 • Objednávka květin

Kytice, vazby i květinovou výzdobu pro jakékoliv příležitosti si můžete objednat na Concierge. Naši zaměstnanci připraví květinová aranžmá přesně podle vašich představ.

 • Doplňkové úklidové služby

Úklidová služba nabízí kromě standardního servisu i praní, žehlení a chemické čištění prádla. Cena závisí na rozsahu služeb.

 • Výlety a exkurze

Pestrou paletu výletů a exkurzí v Karlových Varech, v Karlovarském kraji, České republice i do zahraničí zajišťuje naše Cestovní agentura Pentalog Tour. Více informací získáte na stránce Okolí a volný čas.

 • Směnárenské služby

Na hotelové recepci můžete vyměnit peníze podle aktuálního měnového kurzu.

 • Transfery

Spa Resort Sanssouci nabízí transfery nejen z letiště do hotelu a zpět, ale i na další zajímavá místa po celé České republice. Vyberte si dopravní prostředek podle svého vkusu, nebo počtu osob ve vaší výpravě.

 

Ceny hotelových transferů platné od 1. března 2023:

Jeden vůz pro 1-3 osoby*
Letiště, vlakové nebo autobusové nádraží Karlovy Vary - Spa Resort Sanssouci nebo zpět   800 Kč
Letiště Praha - Spa Resort Sanssouci nebo zpět3 750 Kč
Praha centrum - Spa Resort Sanssouci nebo zpět4 250 Kč
Jeden vůz pro 1 - 7 osob
Letiště, vlakové nebo autobusové nádraží Karlovy Vary - Spa Resort Sanssouci nebo zpět1 000 Kč
Letiště Praha - Spa Resort Sanssouci nebo zpět4 900 Kč
Praha centrum - Spa Resort Sanssouci nebo zpět5 650 Kč
VIP Transfer – Mercedes Benz S-Class  
Letiště, vlakové nebo autobusové nádraží Karlovy Vary - Spa Resort Sanssouci nebo zpět1 440 Kč
Letiště Praha - Spa Resort Sanssouci nebo zpět6 240 Kč
Praha centrum - Spa Resort Sanssouci nebo zpět6 960 Kč
VIP Transfer – Mercedes Benz E-Class  
Letiště, vlakové nebo autobusové nádraží Karlovy Vary - Spa Resort Sanssouci nebo zpět1 080 Kč
Letiště Praha - Spa Resort Sanssouci nebo zpět5 040 Kč
Praha centrum - Spa Resort Sanssouci nebo zpět5 640 Kč

  * V případě, že máte více zavazadel, či zavazadla větších rozměrů objednejte si, prosím, vůz pro 1 - 7 osob.


  Hotelové sety

  Začněte svůj pobyt v Spa Resortu Sanssouci stylově. Objednejte sobě a svému doprovodu některý z našich hotelových setů. Po náročné cestě si tak můžete v soukromí svého pokoje vychutnat skleničku skvělého sektu nebo šampaňského a čerstvé ovoce..