Výhody přímé rezervace

Proč rezervovat u nás?

Rezervujte přímo přes webové stránky Spa Resortu Sanssouci a usnadněte si plánování před dovolenou či pracovní cestou! Na jednom místě najdete podrobný popis každého pokoje a nabídky balíčků, což vám ušetří čas a umožní najít tu nejlepší nabídku. Garantujeme nejlepší nabídky a podmínky!

 

Garance nejlepší ceny

Rezervujte přímo na našich webových stránkách za nejlepší ceny!
Pokud si ubytování rezervujete přímo na webových stránkách hotelu, garantujeme vám nejlepší dostupné ceny! Pokud do 24 hodin od rezervace najdete na jiné stránce lepší, výhodnější nabídku - za stejných podmínek rezervace - v rámci naší záruky nejlepší ceny Vám nabídneme pokoj za nižší cenu.

 

Storno podmínky

Zdarma do 24 hodin před příjezdem!
Pokud jste si rezervovali ubytování přímo na našich webových stránkách z dřívějška, ale nešťastnou náhodou jste změnily plány, můžete svou rezervaci bezplatně zrušit. Pokud je storno provedeno 24 hodin před příjezdem, neúčtujeme žádné poplatky! Pokud rezervaci zrušíte do 24 hodin, bude vám účtována sankce ve výši ceny pokoje za první noc. V případě zvláštních nabídek se vždy informujte o storno podmínkách popsaných v nabídce.

 

 

Flexibilní platební podmínky

Rychlé a bezpečné možnosti platby! Vyberte si ten způsob platby, který vyhovuje Vám.

 

Žádné rezervační poplatky

Nebudou vám účtovány žádné rezervační poplatky ani jiné poplatky spojené s vaší rezervací. 

 

Individuální nabídky

Jedinečné nabídky pro naše hosty!
Nabízíme různé speciální nabídky pro vás a vaši rodinu, pokud si rezervujete pokoj přes naše webové stránky! Naše slevy a jedinečné nabídky balíčků poskytují nejlepší nabídky pro vaši dovolenou nebo služební cestu.

 

 

Hladké vyřízení

Hotel můžete kontaktovat přímo prostřednictvím našich webových stránek, takže si můžete snadno a bez zmatků projít pokoje a podmínky. Flexibilní podmínky a rychlá komunikace jsou naším příslibem pro vás, proto nám neváhejte dát vědět o jakýchkoli zvláštních potřebách nebo dotazech.