Léčebné programy

Lázně Karlovy Vary už dávno nejsou jen o komplexní lázeňské léčbě. Jejich nezbytnou součástí jsou také wellness pobyty, které vám v různé podobě přináší i Spa Resort Sanssouci Karlovy Vary. Využijte služeb odborného zdravotnického personálu a užijte si wellness programy sestavené podle vašich potřeb. V naší nabídce najdete programy zaměřené na relaxaci, detoxikaci, regeneraci organismu a podobně.

Lázně na zkoušku


Hledáte dokonalý způsob, jak spojit relaxační lázeňský pobyt s objevováním krás Karlovarského kraje?

Cena od 1 975,- Kč  za osobu a noc

1 léčebná procedura denně, pitná kúra
vstupní vyšetření u lékaře
bazén, vířivka, sauna

Komplexní lázeňská péče Premium


Rádi byste využili plný servis a strávili příjemné dny v Karlových Varech? Potom „Komplexní lázeňská péče Premium“ je tou pravou volbou pro Vás.

Cena od 2 290,- Kč  za osobu a noc

3 léčebné procedury denně, pitná kúra
vstupní a výstupní vyšetření u lékaře
bazén, vířivka, sauna

Péče o pohybový aparát


Unikátní léčebný program, složený na základě dlouholetých zkušeností a práce našeho kvalifikovaného týmu zdravotníků a fyzioterapeutů! Individuální program od 5 nocí je zaměřen na pohybový aparát. Díky vstupní lékařské prohlídce zacílíme léčbu efektivně, abychom Vás zbavili nejenom akutních problémů, ale i naučili správné pohybové návyky!

Lázeňská péče Classic


Zvolte si Lázeňskou péči „Classic“ a dopřejte si každý den dvě procedury. Mimo procedur, ubytování, polopenze, podstoupíte i vstupní vyšetření a konzultaci s lékařem případně i nutričním terapeutem. Dále se můžete těšit na bazén, vířivku a saunu. Zní to báječně, viďte?