Pobytové programy za super ceny Speciální nabídky

Ve Spa Resortu Sanssouci jsme si pro vás připravili také speciální nabídku v podobě různých slev a zvýhodnění. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny si patřičně užijete.

Speciální nabídky
Sleva 10 % na léčebné programy

Sleva 30 % na léčebné a medical wellness programy

sleva 30%

Rezervujte nyní prostřednictvím našeho rezervačního oddělení, či přes náš on-line rezervační systém pobyt v termínu od 11.01.2017 do 14.10.2017 a získejte 30% slevu. Nabídka se vztahuje na programy Komplexní lázeňská péče „Premium“, Komplexní lázeňská péče „Premium Light“, Lázeňská péče Vital, Lázeňská péče „Classic“, Detoxikační nebo Antistresový program.

Cenově výhodné léčebné pobyty First Moment a Long Stay

Cenově výhodné léčebné pobyty
First Moment a Long Stay

sleva až 35%

nabídkami Komplexní lázeňská péče „First Moment“ a „Long Stay“ můžete ušetřit ještě výrazněji - až 35% sleva z pultových cen Komplexní lázeňské péče Premium. Nabídku "First Moment" můžete využít pro rezervace uskutečněné min. 60 dní před příjezdem, s délkou pobytu nejméně 12 nocí a nevratnou platbou ve výši 100 %, která je splatná okamžitě při rezervaci. Nabídku "Long Stay" lze využít na lázeňské pobyty s minimální délkou pobytu 18 nocí.

Lázeňský wellness program pro děti

Lázeňský wellness program pro děti

Novinka

Moderní Spa Resort Sanssouci nově nabízí lázeňské procedury také dětským klientům v rámci Lázeňského wellness programu pro děti. Je dobré nastartovat jejich životní návyky, v případě jakýchkoliv zdravotních komplikací správné procedury uleví a třeba konzultace s nutriční terapeutkou se mohou stát prvním krokem v boji s nebezpečnou nadváhou.

Golfový pobyt se slevou až 25 %

Golfový pobyt se slevou až 20%

sleva 20%

Pro všechny golfové nadšence jsme připravili speciální slevu Golfového balíčku. Rezervujte si nyní Golfový balíček a získejte slevu až 25 %

TOP 3 nejoblíbenější programy