Pobytové programy za super ceny Speciální nabídky

Ve Spa Resortu Sanssouci jsme si pro vás připravili také speciální nabídku v podobě různých slev a zvýhodnění. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a pobyt v našem hotelu za zvýhodněné ceny si patřičně užijete.

Speciální nabídky
Sleva 10 % na léčebné programy

Sleva až 20 % na léčebné a medical wellness programy

sleva až 20%

Rezervujte nyní prostřednictvím našeho rezervačního oddělení, či přes náš on-line rezervační systém pobyt a získejte slevu. Nabídka se vztahuje na programy Komplexní lázeňská péče „Premium“, Komplexní lázeňská péče „Premium Light“, Lázeňská péče Vital, Lázeňská péče „Classic“, Detoxikační nebo Antistresový program.

Cenově výhodné léčebné pobyty First Moment a Long Stay

Cenově výhodné léčebné pobyty
First Moment a Long Stay

sleva až 25%

nabídkami Komplexní lázeňská péče „First Moment“ a „Long Stay“ můžete ušetřit ještě výrazněji - až 25% sleva z pultových cen Komplexní lázeňské péče Premium. Nabídku "First Moment" můžete využít pro rezervace s délkou pobytu nejméně 7 nocí a nevratnou platbou ve výši 100 %, která je splatná okamžitě při rezervaci. Nabídku "Long Stay" lze využít na lázeňské pobyty s minimální délkou pobytu 18 nocí.

Lázeňský wellness program pro děti

Lázeňský wellness program pro děti

Novinka

Moderní Spa Resort Sanssouci nově nabízí lázeňské procedury také dětským klientům v rámci Lázeňského wellness programu pro děti. Je dobré nastartovat jejich životní návyky, v případě jakýchkoliv zdravotních komplikací správné procedury uleví a třeba konzultace s nutriční terapeutkou se mohou stát prvním krokem v boji s nebezpečnou nadváhou.

Golfový pobyt se slevou až 25 %

Golfový pobyt se slevou až 15%

sleva až 15%

Pro všechny golfové nadšence jsme připravili speciální slevu Golfového balíčku. Rezervujte si nyní Golfový balíček a získejte slevu až 15 %

TOP 3 nejoblíbenější programy

HOTELOVÉ SETY

Začněte svůj pobyt v Spa Resortu Sanssouci stylově. Objednejte sobě a svému doprovodu některý z našich hotelových setů.