Spa resort sanssouci Spa & Wellness centrum

Spa Resort Sanssouci je vybaven moderním Spa & Wellness centrem, díky kterému patří mezi přední lázeňské hotely v České republice, což potvrzuje i řada prestižních ocenění. Veškeré léčebné výkony a procedury, kterých je přes 100, poskytujeme na celkové ploše 2 200 m2.

Lázeňské pobyty Spa Resortu Sanssouci

Čím se odlišujeme od konkurence aneb za nás mluví fakta

 • Několikanásobný držitel ocenění
  „Nejlepší lázeňský hotel České republiky“
 • Rozloha Spa & Wellness centra
  1.600 m2
 • K léčebným účelům spotřebujeme průměrně každý
  den 10.500 litrů minerální vody
 • 24 hodinová služba zdravotní sestry
 • Chod Spa & Wellness centra zajištuje přes 50 zaměstnanců léčebného úseku
 • Vřídelní vodu máme přivedenou
  přímo do hotelu
 • Jsme vám schopni zajistit přes
  100 zdravotnických výkonů a procedur

Doménou Spa Resort Sanssouci je poskytování komplexní lázeňské péče, jejímž základem je využívání místních přírodních léčivých zdrojů, které jsou doplněny o léčebnou rehabilitaci, fyzikální a pohybovou léčbu, zdravotní výchovu, dietní stravování a také řadu speciálních léčebných a wellness programů a doplňkových služeb. S ohledem na to je karlovarská léčebná péče zaměřena především na nemoci trávicího a pohybového ústrojí a poruchy metabolismu.

Jedním z přírodních léčivých zdrojů je i karlovarská minerální voda, která se během staletí nezměnila a vyvěrá v mnoha pramenech, z nichž je přístupných 15. Přímo do Spa Resort Sanssouci je přiveden i pramen Vřídlo, který je schlazen na 50 °C a je hostům k dispozici pro jejich pitnou kúru. Najdete jej v horním patře hotelové haly. Vřídelní voda je u nás používána především k léčebným účelům, proto jí denně spotřebujeme v průměru 10.500 litrů, což odpovídá přibližně 21 % celkové denní spotřeby minerální vody v Karlových Varech. Dalšími přírodními zdroji, které používáme, jsou peloidy a léčivý plyn (oxid uhličitý).


Kvalitní a osobní přístup ke každému klientovi

Hosta ve Spa Resortu Sanssouci na každém kroku provází vysoce profesionální a lidsky laskavý přístup, který se významně podílí na vynikajících výsledcích lázeňské léčby. O chod Spa & Wellness centra se stará přes 47 zaměstnanců léčebného úseku, kteří jsou neustále proškolováni v nových metodikách. Všem našim hostům je k dispozici i 24 hodinová služba zdravotní sestry.

Aktuální složení zdravotnického personálu Spa Resortu Sanssouci:

 • 6 lékařů
 • 14 akreditovaných zdravotních sester
 • 1 nutričního terapeuta
 • 8 fyzioterapeutů
 • 6 masérů
 • 11 lázeňských
 • 2 plavčíky
Aktuální složení personálu

Specializace lékařů Spa Resortu Sanssouci zahrnuje následující odbornosti: interní medicína, fyziatrie, balneologie, fyzikální a rehabilitační medicína, neurologie, dětská neurologie, chirurgie, gastroenterologie, sonografie.

Specializace externě spolupracujících lékařů jsou následující: kardiologie, dermatologie, psychiatrie, aplikace akupunktury, plastická chirurgie, urologie, stomatologie, ORL.

Bazénový komplex

Spa Resort Sanssouci disponuje moderním bazénovým komplexem, kde mají hosté k dispozici bazén o délce 16,66 m, šířce 8 m a hloubce 1,4 m. Součástí bazénu jsou také vodní atrakce, kterými jsou chrliče, vzduchové a masírovací trysky. Voda v bazénu je bez přídavku vřídelní vody, a je ohřívána na teplotu 28 °C. V bazénovém komplexu máte k dispozici také saunu, whirpool a parní saunu.

Bazénový komplex

Provozní doba

Pondělí – Pátek

07:00 – 08:00, 15:00 – 21:30

Sobota – Neděle

10:00 – 21:30

Členství a ocenění

Spa Resort Sanssouci jako jeden z prvních získal akreditaci sdružení Medispa, které ochraňuje kvalitu a pověst léčebné péče na území Karlovarského kraje.

Co se ocenění týká, Spa Resort Sanssouci již několikrát uspěl v anketě World Travel Awards jako „Nejlepší lázeňský hotel České republiky“, je držitelem Certificate of Excellence a také jej doporučuje přední cestovatelský portál HolidayCheck.com.Prohlédněte si všechna získaná ocenění.

Moto sdružení

Nejlepší lázeňská péče s garancí kvality léčebných služeb v České republice.

Myslíte-li to s léčbou či prevencí opravdu vážně, svěříte se do rukou těch nejlepších v oboru. Jak vidíte, jsme připraveni poskytnout vám špičkovou lázeňskou péči ověřenou sedmi staletími a obohacenou o poznatky současné medicíny.

Současná Speciální nabídka slev a dalších výhod