Okolí & Volný čas

Karlovy Vary jsou nejvýznamnějšími lázněmi České republiky. Lázeňství provází toto město od jeho založení až dodnes. Již 650 let slouží místní termální prameny k léčení různých nemocí. Ve světě jsou však dnes Karlovy Vary spojovány nejen s unikátní lázeňskou léčbou, ale i s Mezinárodním Filmovým Festivalem a několika tradičními karlovarskými výrobky.

Okolí & Volný čas

Karlovy VARY REGION CARD

Karlovy VARY REGION CARD - je turistickou kartou předplacených služeb. Po jejím zakoupení na pobočkách Infocentra města Karlovy Vary, v Infocentru Mariánské Lázně, v Infocentru autobusového terminálu Cheb, v Infocentru Loket nebo v některém z karlovarských hotelů máte s kartou možnost bezplatně navštívit více než 40 míst. Mezi tato místa patří galerie, muzea, historické památky, tradiční výroba, sportovní areály - a to jak v samotných Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 20 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby, sport…

Dle délky vašeho pobytu můžete volit mezi kartami na 2, 4 nebo 7 dní. Zakoupit ji můžete jako kartu pro jednotlivce nebo jako kartu rodinnou (dva dospělí a dvě děti do 15 let).

www.karlovyvarycard.cz