Novinka
PĚČE O POHYBOVÝ APARÁT

Unikátní léčebný program zaměřený na pohybový aparát. Zbaví Vás akutních problémů a naučí správné pohybové návyky!

O resortu

Perfektní poloha

Karlovarská léčba

Tradiční
karlovarská léčba

Spa Resort Sanssouci ****

Vše, co si přejete pod jednou střechou

Novinka

RLP | Respirační lázeňská péče

Zcela nový balíček založený na základě interní studie.

Program ochrany zdraví

U nás je zdraví a bezpečnost hostů a personálu nejvyšší prioritou.....

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ VE SPA RESORTU SANSSOUCI

Pro Vaši bezpečnost a ničím nerušený pobyt jsme přijali řadu hygienických opatření. Pod tlačítkem Číst více se dozvíte vše potřebné.

Hotel Spa Resort Sanssouci****

Ideální místo
pro Váš odpočinek

LÁZEŇSKÝ KOMPLEX V KARLOVÝCH VARECH

Karlovarský lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci byl slavnostně otevřen 15. dubna 2009. Vznikl těsnějším propojením někdejších hotelů Sanssouci, Švýcarský Dvůr a balneocentra Villa Mercedes. Dle mezinárodních evropských standardů je hotel klasifikován jako Hotel ****.

Pokoje

RELAX,
na každém pokoji

Všechny pokoje hotelu mají nádherný výhled. Některé pokoje mají i balkony. Všechny pokoje mají velkou komfortní postel s kvalitními matracemi, na kterých se vám bude spát jako v pohádce.

Tipy na výlety v okolí Karlových Varů

Spa Resort Sanssouci pro Vás připravil pár tipů na výlet v okolí Karlových Varů. Přemýšlíte kam vyrazit? Chcete se s dětmi zabavit? Možností je mnoho a my jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější místa, bohaté na aktivity, poznání ale i odpočinek.

Recenze

Úžasné ubytování!

Děkujeme všem zaměstnancům hotelu Sanssouci za nádherně prožitý pobyt. Chválíme pana Ladislava a jeho směnu za příjemnou obsluhu a kuchaře za dobré jídlo.Určitě se k Vám moc rádi vrátíme. Paurová Eva a  Romana.

Skvělý pobyt!

Dobrý den. Chtěla jsem po návratu domů ihned zhodnotit týdenní pobyt ve vašem hotelu. Byla jsem příjemě překvapená kvalitou služeb. Prostředí hotelu- Nádhera a to jak v Zeleném tak i v Modrém domě. Ubytování perfektní, procedury skvělé,bazén a sauny také..mrzelo mě jen to,že u bazénu bylo málo lehátek. Restaurace - perfektní, všude excelentní čistota. Neuvěřitelně bílé ubrusy,nádherně prostřeno,dostatek místa.

Perfektní služby!

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří zajišťují perfektní služby hotelu a lázeňského komplexu. Ubytování luxusní, jídlo výborné chutné, ochotný a vstřícný personál. Po zdravotní stránce ochotné a hodné sestřičky, příjemné doktorky a ochotný personál na procedůrách. Byla jsem mile překvapena a nadšena. Pokud budu mít možnost určitě Váš hotel zase navštívím. Přijela jsem opravdu odpočinutá a plná energie.

Dokonalý Wellness víkend!

Perfektní služby, výborná a pestrá strava, úžasná ochota personálu, absolutně bez chybičky. Recepční pomáhala i nad své povinnosti - měla zájem o naše problémy, i když se jí netýkaly. I úsměvy personálu pomáhají léčit.

Super vikend

Dobry den, timto bychom chteli podekovat celemu personalu a zvlaste plavcici Martine za skvely a profesionalni pristup, stale s usmevem na tvari. Ubytovani, stravovani a bazen naprosto super. Prozili jsme uzasny vikend.Jarča a Lukáš.